Tematyka

 • Uwagi do projektu

  Dziękujemy za złożenie projektu. Projekt został odrzucony z powodów merytorycznych: nie spełnia kryterium ogólnodostępności.


  • Wyposażenie Centrum Sportu i Rekreacji UW w lotki piórowe do gry w badmintona dla osób grających w badmintona podczas zajęć organizowanych w CSiR UW.

   Opis projektu

   Nazwa projektu

   Lotki do badmintona dla Centrum Sportu i Rekreacji UW

   Autor projektu

   Szymon Żerko
   12000000

   Szczegóły projektu

   Klasyfikacja: sport
   Charakter: realizuje potrzeby grupy osób

   Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego stwarza warunki do uprawiania sportu dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego w wielu różnych dyscyplinach. Na terenie CSiR UW odbywają się zajęcia wychowania fizycznego, treningi sekcji AZS UW, a także zawody akademickie i inne rozgrywki sportowe. Obiekt jest także udostępniany pracownikom, studentom i doktorantom chcącym realizować swoje sportowe pasje, niekoniecznie na poziomie wyczynowym. W CSiR UW stworzono warunki do uprawiania licznych dyscyplin sportowych poprzez zapewnienie odpowiedniej infrastruktury (trzysektorowej hali sportowej z wytyczonymi liniami do wielu dyscyplin, ścianki wspinaczkowej, basenu) a także sprzętu koniecznego do prowadzenia rozgrywek (np. piłek i siatek do siatkówki, piłek i koszy do koszykówki, bramek do piłki ręcznej itd.). Hala jest także przystosowana do gry w badmintona dzięki wytyczeniu czterech kortów oraz wyposażeniu obiektu w rozkładane siatki do badmintona. Niestety, uczestnicy zajęć z badmintona mają zapewnione tylko nylonowe lotki do gry. W dużym stopniu ogranicza to przyjemność z gry, jak i możliwości rozwoju badmintonowych umiejętności uczestników zajęć poprzez brak obycia w grze lotkami piórowymi (poważne rozgrywki badmintonowe, nawet na poziomie amatorskim, są prowadzone z użyciem lotek piórowych). Lotki nylonowe stanowią jedynie mizerny substytut. Podsumowując, prawdziwą radość z gry w badmintona daje dopiero używanie lotek piórowych, dlatego proponuję wyposażenie CSiR w takie lotki. Zapewnienie lotek piórowych pozwoli osobom uprawiającym badmintona w CSiR czerpać dużo większą radość z gry niezależnie od stopnia zaawansowania. Dodatkowo pozwoli to na skuteczniejsze treningi reprezentantów UW, co dodatkowo może się przełożyć na lepsze rezultaty w zawodach międzyuczelnianych, podnosząc prestiż Uniwersytetu Warszawskiego.

   Lokalizacja

   ul. Banacha 2a

   Koszt

   Koszt jednostkowy tuby lotek piórowych (dobrej jakości): ok. 110 zł. Zakup 50 tub lotek piórowych: 5500 zł.


   Całkowity koszt projektu: 5 500,00 PLN

   Brak.