Tematyka

 • Uwagi do projektu

  Dziękujemy za złożenie projektu. Projekt został odrzucony z powodów merytorycznych: jest sprzeczny z założeniami Planu Wieloletniego UW w zakresie zagospodarowania kampusu Służew. Zwracamy uwagę, że problem może być przez autora zgłoszony do Programu Wieloletniego.


  • Projekt ma na celu zagospodarowanie i uatrakcyjnieniu parku przy Domu Studenta nr 5 w przestrzeń do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zarówno przez Studentów mieszkających w akademiku, mieszkańców pobliskiego DPN oraz Sokratesa. Siłownia plenerowa to idealne uzupełnienie terenu zielonego, gdzie można zadbać o kondycję fizyczną oraz aktywnie spędzić czas. Projekt ma na celu wyjście na przeciw potrzeb dużej grupy studentów.

   Opis projektu

   Nazwa projektu

   Siłownia plenerowa, betonowy stół plenerowy do tenisa stołowego na Kampusie Służew

   Autor projektu

   Beata Piątkowska
   90000000

   Szczegóły projektu

   Klasyfikacja: sport, przestrzeń uniwersytecka
   Charakter: ogólnouniwersytecki

   Stworzenie strefy rekreacji służy rozwijaniu pasji zdrowego stylu życia. Dzięki treningom na wolnym powietrzu z łatwością można utrzymać kondycję i zdrowe samopoczucie, integrować się z innymi użytkownikami. Takie miejsce jest doskonałą, bezpłatną alternatywą dla klubów fitness. Podniesie ona atrakcyjność Domu Studenta jako przyjaznego miejsca zamieszkiwania, nauki i pracy.

   Lokalizacja

   Dom Studenta nr 5, ul. Smyczkowa 5/7

   Dom Studenta nr 5 jest zlokalizowany na Kampusie Służew w bezpośrednim sąsiedztwie DPN, Sokrates, Wydziału Zarządzania oraz Lingwistyki Stosowanej UW. Park znajduje się na ogrodzonym terenie DS.

   Koszt

   Zakup urządzeń: 1. Motyl integracyjny ze składanym siedziskiem (składane siedzisko umożliwia ćwiczenie również na wózku inwalidzkim) - 5 500,00zł. 2. Ławka + pylon + drabinka - 3 000,00zł. 3. Biegacz + pylon + orbitrek - 5 500,00zł. 4. Betonowy stół plenerowy do tenisa stołowego - 5 000,00zł. Przygotowanie terenu + montaż ok. 10 000,00zł.


   Całkowity koszt projektu: 29 000,00 PLN

   Konserwacja sprzętu


   Szacunkowy roczny koszt eksploatacji: 2 000,00 PLN