Tematyka

 • Uwagi do projektu

  Dziękujemy za złożenie projektu. Projekt został odrzucony z powodów merytorycznych: istnieje ścieżka zgłaszania koniecznych szkoleń dla pracowników UW. Projekt został skierowany do głównego specjalisty ds. szkoleń.


  • Szkolenie z Wordpressa pomoże administratorom stron internetowych na wydziałach, w biurach i innych jednostkach w zarządzaniu treścią i rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych. Poprawi także funkcjonalność stron www jednostek.

   Opis projektu

   Nazwa projektu

   Szkolenie z Wordpressa dla administratorów stron www

   Autor projektu

   Katarzyna Majewska

   Szczegóły projektu

   Klasyfikacja: edukacja i popularyzacja nauki
   Charakter: ogólnouniwersytecki

   Szkolenie z Wordpressa jest skierowane do pracowników Uniwersytetu, którzy administrują stronami internetowymi wydziałów, biur i innych jednostek lub chcą się tym zająć. Pomoże im w zarządzaniu treścią i rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych. Strony uniwersyteckich jednostek są odwiedzane przez studentów, pracowników i kandydatów na studia. Szkolenie pomoże poprawić funkcjonalność stron www. Na szkoleniu omówione będą zagadnienia takie jak: CMS; panel administracyjny; elementy HTML; ustawienia; aktualizacje; narzędzia; szablony; prezentowanie treści (wpisy; strony; media: zdjęcia, filmy, załączniki; linki; kategorie; tagi); bezpieczeństwo oraz inne zagadnienia charakterystyczne dla stron www instytucji zajmujących się nauką i szkolnictwem. Część wykładową uzupełnią ćwiczenia, które uczestnicy wykonają pod okiem instruktora.

   Lokalizacja

   Uniwersytet Warszawski

   Koszt

   Kurs jest organizowany w 12-osobowych grupach w sali komputerowej w starej Bibliotece Uniwersyteckiej. Trwa 3 dni (po 8 godzin dziennie). Koszt jednodniowego szkolenia dla 12-osobowej grupy to 1500 zł. Biorąc pod uwagę liczbę uniwersyteckich jednostek, które prowadzą swoje strony internetowe, należy przeprowadzić 6 szkoleń (72 osób – orientacyjna liczba chętnych). Łączny koszt to zatem 27 000 zł.


   Całkowity koszt projektu: 27 000,00 PLN