Tematyka

 • Uwagi do projektu

  Projekt jest na bieżąco realizowany przez służby prasowe UW: wszystkie wskazane w projekcie informacje są dostępne na uniwersyteckiej stronie głównej. W zakładce Uniwersytet/Wydziały i jednostki na stronie głównej UW znajduje się 55 podstron z opisami dot. wydziałów, jednostek naukowych i dydaktycznych oraz pozostałych jednostek (np. BUW, Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, Wydawnictw UW). Są tam informacje dotyczące ich działalności, dane kontaktowe oraz przekierowania do stron internetowych prowadzonych samodzielnie przez jednostki.

  Ponadto informacje o badaniach, osiągnieciach i sukcesach studentów i pracowników reprezentujących uniwersyteckie jednostki publikowane są na bieżąco na stronie głównej UW w dziale „Aktualności”, a także na stronach prowadzonych samodzielnie przez jednostki oraz na uniwersyteckich profilach w mediach społecznościowych.

  Dziękujemy za złożenie projektu.


  • Cykl opisujący wszystkie jednostki uniwersyteckie (wydziały) i inne jednostki

   Opis projektu

   Nazwa projektu

   Przedstawiamy się czyli Jednostki Uniwersyteckie

   Autor projektu

   Tomasz Rusak

   Szczegóły projektu

   Klasyfikacja: kultura
   Charakter: ogólnouniwersytecki

   Witam !!! To mój 7 zgłoszony projekt. Zgłaszam projekt aby na stronie Głównej UW, Stworzyć zakładkę: Przedstawiamy UW. W której to będzie opisane czym się dana jednostka zajmuje i jakie prowadzi badania i jakie ma osiągnięcia. We współpracy z dziekanatami i Biurem Promocji. Nie tylko wydziały ale również inne (np. Poligrafia, Wolontariat w BUW-ie) i największe sukcesy

   Lokalizacja

   Cały UW

   Cały Kampus UW (Centralny, Ochota, Smyczkowa)

   Koszt

   Opracowanie materiałów ze zdjęciami na stronie 50 jednostek x 200,00 zł = 10.000 zł


   Całkowity koszt projektu: 10 000,00 PLN

   Brak Koszt = 0,00 zł